2020. október 20., kedd

A felelőtlenség

- Mit csinál ez az ÉlményPark ezzel a problémával?

- Az ÉlményParknak van egy jogosultsági rendszere és még pár garancia arra, hogy mindenki csak olyan energiákat használhasson, amikre jogosult. A felkészületlenség csökkenti a jogosultságot, ám vannak olyan lehetőségek, amikkel át lehet hidalni az ezzel kapcsolatos problémát.

- Hogy elnyomásos megszállással?

- Ez a társaság ebben hitt, ám ennek van egy gyenge pontja. Fogalmuk sincs, mit tegyenek, ha nem sikerül.

- Akkor hogyan?

- Azokban a dolgokban és akkor, amikor a feladattal dolgozol, van erőd, ám nincs hozzá szabadságod. Az automatikusan változik akkor, ha sikerül megérned valamelyik erő kezelésére.

- Az mit jelent?

- Felnőnöd hozzá.

- Miben?

- Elsősorban felelősségben.

- Ha ilyen felelősségtudatos ember vagy, akkor mi volt ez az idiótázás, amit eddig műveltél?

- Ha felelősségteljesen viselkedem, ma egy lennék a sok szakértő között.

- Akkor mi volt ez?

- Reklám!

- Milyen reklám?

- Nem baj, ha bolondnak néznek, csak jusson el a Hír minden szükséges pontra.

- Miért jó az neked, ha mindenki őrültnek tart?

- Mikor már tényleg mindenki tud valamit és hisz valamit, itt az ideje az imidzsváltásnak.

- Mi a mögöttes filozófia?

- Ha mindenkinek magas elvárásai lesznek, lesz egy rakás csalódott, dühös és mérges ember. Ha viszont valami durva dologra számítanak, mindenki örülni fog, ha ennél jobbat kap.

- Hova lesz az imidzsváltás?

- Még nem tudom, dolgoznak rajta a szakértők.

- Nem tudod, mi lesz az imidzsed?

- Majd kiderül, ha ott lesznek az elképzelések a főnökök asztalán.

- Kik a szakértők és kik a főnökök?

- Számos titkos szolgálat és társaság szakértői és főnökei.

- Ők találják ki az imidzsedet?

- Biztos lesznek olyan elemzések, amik optimisták lesznek és majd kiválasztom, melyik tetszik a legjobban.

- Őket használod ilyenekre?

- Ha nekem erre nincsenek embereim, nekik biztosan vannak.

- Még te beszélsz itt felelősségről?
- Viszont kiválóan oktatom.