2014. április 3., csütörtök

A rajongó

- Mi van, ha rajongókat szerzel?
- Nehéz egy ilyen emberért rajongani, akit itt nyomatok.
- Miért? Mi a baj ezzel?
- Az emberért ne rajongjanak, hanem igyák a tudást. Egyszer biztos eljön az idő, amikor maguktól rájönnek, hogy a rajongás tök jó dolog, egy ideig, aztán egy sokkal hosszabb ideig meg már nem túl kellemes, ha mindenhol ismerik az arcod.
- De nincs bajod vele?
- Ha távolról történik és nem találkozom vele a valóságomban, akkor mindenki úgy rajonghat, ahogy akar. Legyen ez a Dr. Kotász Fun Club.
- Mi van akkor, ha valaki ebből az ÉlményParkból vallást csinál?
- Jó hülye vallás lesz.
- Te hogy képzelnél el egy ilyen értelemben szalonképes bolygót?
- Vannak a bolygón meditálóhelyek, ahova el tudsz vonulni, ha ilyened van, amúgy éled életed fejlett lény módjára és tudod, hogy istent magadban találod, amihez nincs szükség külső közvetítő közegre.
- Ez szép. Mikor lesz ilyen?
- Elvileg 400 év múlva.
- De mit mondasz azoknak, akik akkor a Racionális Ezotériából csinálnának vallást?
- Úgy érted a Szent Holo-Szerver és az Admin Próféták?
- Jó igaz.
- Az ÉlményPark az Én üzleti vállalkozásom az Ég felé. Aki sajnos eléggé szereti az Egy szellemét, azaz monopolhelyzetben vagyok. Ha nagyon akarod, imádd, Én nem tiltom.
- Ki akkor  rajongó?
- Olyan gumimaci, aki képes kivetkőzni emberi mivoltából, ha egy angyallal találkozik.