2014. március 28., péntek

ÉlményPark LényTőzsde

1. KÖR (Saját Világ)

A saját világában mindenki elfoglal egy pozíciót, amit akár szintekre is bonthat és kialakíthatja a saját elitjét. Amíg ebben a világban maradsz, a saját szabályaid vonatkoznak Rád.

2. KÖR (Bolygószint)

A bolygószinten egyfajta univerzális standard alapján határozódik meg valaki értéke. Az könnyen lehet, hogy te a saját világodbanaz elithez tartozol, itt viszont még a közelébe se jutsz. Sőt, az is könnyen elődfordulhat, hogy a saját világodból (akár lentről) találsz valakit az itteni elitben.

A Felettes Én minőség-átszervezések zajlanak, ezt a köznyelv megszállócserének hívná.

Az angyali önvalód állandó, ám az emberi alakok esetében jelentős eltérések lehetnek ennek kifejeződésre jutásában. Így az angyali hierarchia is átszervezi önmagát.

- Mivel járhat ez?
- Egyfajta belső értékrend változással, ha ezek az értékek eddig messze álltak attól, ami az új angyal számára ideálisak.
- Mi az angyal célja?
- A megmentésed.
- Mitől?
- Erre nem válaszolnék, mert sokan mindenféléket értenek még azonos fogalmak alatt is.
- Hogy akar megmenteni?
- Igyekszik megtalálni a szíved és a külvilág között az utat.
- Mi van akkor, ha nem találja?
- Szerintem egyre fokozódó szörnyű érzés, ami belülről jön és egyre gyengülő lehetőségek a külvilágban.
- Mi lehet erre a megoldás?
- Az angyal!